У неділю, 22 березня 2015 року, о 17:00 год., у підземеллі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна,11) відбудеться вистава Тараса Григоровича Шевченка ” О думи мої! О славо злая!” у виконанні студентського театру “САД”.
Ласкаво запрошуємо прихожан та гостей нашого храму взяти участь у виставі.
Довідка. Репетиції відбуваються щовівторка о 20:00 год. у студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького, Студмістечко «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Лукаша, 3а).
За деталями просимо звертатися до студентського храму Блаженного Олексія, або за тел.: +38 (098) 623 03 66 о. Юрій Остапюк – Голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ.
Запрошуємо усіх зацікавлених до активної участі в нашому «САДі»!
*«САД» – абревіатура, «Спільнота академічного душпастирства».