Вчора, 23 вересня 2015 року, у храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а) за сприяння Фундації Св. Миколая відбувся черговий майстер-клас з плетіння чоток, які згодом передадуть військовим. Цього разу до заходу долучилась більша кількість студентів, а відтак атмосфера була чудовою, а результат спільної праці – багатшим.

Нагадаємо, такі майстер-класи молодь Центру Студенстького Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ проводить щосереди, початок – о 16.00 год. Наступна зустріч – 30 вересня 2015 року.

Капелани та студенти запрошують долучатись усіх, хто хотів би навчитись чогось нового та зробити своїми руками цінний подарунок для наших захисників.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/9-24/}