Вчора, 21 січня, Студентський театр “САД” виступив із “Різдвяною містерією” на фестивалі “Студентська коляда”, що відбувався у Київському кооперативному інституті бізнесу і права.
У фестивалі брали участь різноманітні студентські колективи: і співочі, і танцювальні, і театральні.
Атмосфера була жива і дуже тепла.
Сьогодні студентська молодь разом із капеланом о.Юрієм Остапюком відвідала Софійський та Михайлівський собори та Майдан Незалежності.
Щиро дякуємо організаторам за теплий прийом!