Свято-Іванівська Лавра Студійського Уставу УГКЦ сьогодні приймала в гостях театр “САД”, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Студенти презентували для присутніх виставу “Материнство – це дар?”, в якій інтерпретовано долю матері у творчості Шевченка, поетів 20 ст., а також додано і власний творчий доробок.

Молодь висловлює слова вдячності глядачам за щирість і сльози на очах, а господарям Лаври – за смачний іменний торт.

Опісля дорогих матусь зі святом вітали у Студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького. Виступати вдома завжди по-особливому приємно і затишно. 

Капеланство.info