У середу, 8 жовтня 2014 р. Б., військовий капелан благословив десантників, що відправилися в зону АТО.
На територію військової частини, в якій базується 80-ий аеромобільний полк, побажати успіху прийшло військове командування частини та побратими захисників Батьківщини. Військовослужбовці, які цього дня вирушали, вже були на виконанні завдань в зоні АТО, вони відстоювали Луганський аеропорт, м. Слов’янськ і тепер знову повертаються, щоб захищати територію рідної України. Із Божим словом та благословенням прибув о. Михайло Білецький – капелан Військового ліцею ім. Героїв Крут та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Звертаючись до військових, о. Михайло висловив солдатам слова вдячності за проявлену мужність та любов до рідної землі, а також закликав воїнів, до плекання особистої молитви протягом кожної хвилини свого життя, покладатися на Бога, який у важкі моменти особливо прислухається до молитов кожного. Священнослужитель благословив та окропив усіх присутніх свяченою водою.
Департамент інформації Центру військового капеланства
{gallery=CVK/2014/chastyny/desant/8-10-14/}