У середу, 15 жовтня 2014 р. Б., в актовому залі Національного Лісотехнічного Університету України відбувся вечір пам’яті полеглих воїнів Української Повстанської Армії, героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Цей захід під назвою «Довгі тіні минулих гріхів» був організований Студією художнього слова та Центром студентського капеланства.
На початку цього вечора до всіх присутніх звернувся отець Богдан Кулик – капелан НЛТУ. Душпастир закликав присутніх в залі призадуматись над важливістю для кожного з нас тієї великої жертви полеглих героїв. Опісля, о. Богдан, у супроводі співу студентів Львівської Духовної Семінарії Святого Духа помолились Панахиду за усіх полеглих героїв України, котрі віддали своє життя за нашу Батьківщину.
Незабутньою для кожного присутнього була розповідь Романа Семчишина, колишнього випускника НЛТУ, а зараз командира 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Зброїних Сил України. Власне, цей батальйон на початку вересня, разом із 25-ю десантною бригадою, утримував позиції під Дебальцеве.
Завершився вечір спільною молитвою «Боже великий, єдиний».
Департамент інформації Центру студентського капеланства
{gallery=CSK/Lisoteh/15-10-14/}