10 грудня 2017 театер “САД”, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ, запрошує усіх на виставу про Голодомор. Дійство відбудеться о 18:00 год. у підземеллі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, просп. Свободи, 16).

Під час вистави буде проводитись ярмарок. Студенти збиратимуть кошти для четвертої різдвяної поїздки на схід. Кому цікаво, нижче подана довідка про діяльність театру “САД”.

Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід – вільний!

Довідка: Театр «САД» – студентський аматорський театр, створений у жовтні 2014 року. Його склад – це студенти, абітурієнти та випускники Львівських вишів. Основна мета – голошення Слова Божого через акторську гру.
Діяльність театру спрямована на різні куточки України. Щороку в часі Різдва та Великодня «САД» голосить добру новину на центральних та східних теренах та приймає участь у різноманітних фестивалях.
«Наше кредо: “Дивись ширше – побач більше”. Варто лише трохи відірватися від моніторів комп’ютерів чи смартфонів.»
У 2015 році відбулася перша поїздка з Різдвяним вертепом на Київщину, Чернігівщину, Запоріжжя та Донеччину. 2 останні роки театр базується у м. Костянтинівка, звідки здійснює виїзди у найближчі госпіталі, військові частини та парафії УГКЦ.
За 3 роки свого існування театр декілька разів подорожував центральними та східними теренами України. Свої вистави молодь показує при греко-католицьких парафіях у сиротинцях, колоніях, військових частинах, у бліндажах та госпіталях. Це своєрідна місійна праця молоді, адже багато слухачів дійсно ніколи не бачили вертепу і не чули взагалі нічого про історію Ісуса Христа. Також театр показує традиції західної України та намагається поєднати їх зі східними, доводячи таким чином, що український народ єдиний. Театр двічі брав участь у Всеукраїнському фестивалі вертепів, який організовує Київський кооперативний інститут бізнесу і права. Також у 2017 році театр представив останні напрацювання у Всеукраїнському фестивалі вертепів «Справжнє Різдво у твоєму серці», який відбувався на Житомирщині. У Львові театр показує свої вистави у різних навчальних закладах, а також в інтернатах, лікарнях та на парафіях УГКЦ.

Капеланство.info