Фундація святого Миколая продовжує свою підтримку випускниць Журавнівської санаторної школи-інтернат, які навчаються у Чортківському державному медичному коледжі.

Так зокрема, у цьому навчальному семестрі Фундацією було оплачено навчання однієї із студенток, яка вступила на платну форму навчання (3349 грн.).

Пригадуємо, що минулого року дві випускниці Журавнівської санаторної школи-інтернату вступили на навчання у Чортківський державний медичний коледж. Фундації Cв. Миколая підтримала цих майбутніх медиків, аби вони могли здобути омріяний фах. Зокрема, було оплачено навчання однієї із студенток, яка вступила на платну форму навчання (3283 грн.), а також – проживання у гуртожитку (1600 грн.). Окрім цього, Фундація виділила кошти на стипендію в розмірі 500 грн. на місяць для кожної з цих студенток до кінця навчального семестру

Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку добрих справ, розвиток і діяльність Фундації Святого Миколая.

Нехай Господь щедро обдаровує Вас та Ваші родини своїми дарами, здоров’ям, радістю та миром!

Довідка. Фундація – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Капеланство.info