У неділю, 8 листопада 2015 року, Центр Опіки Сиріт за підтримки Фундації Святого Миколая провів прощу для вихованців сиротинців, шкіл-інтернатів Львова та області до Підгорецької чудотворної ікони Матері Божої. Такий захід відбувся з нагоди Дня молитви за сиріт.

Розпочалось паломництво Божественною Літургією у храмі св. Онуфрія монастиря Благовіщення Пресвятої Богородиці у с. Підгірці (Львівська область). Щиру дитячу молитву доповнював спів дитячого хору “Ангелики” Гарнізонного храму свв. апп.  Петра і Павла, а також дяків-волонтерів. Багато дітей приступили до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Опісля на дітей чекав смачний обід, рухливі ігри та банси, яких їх навчили волонтери Центру Опіки Сиріт. Згодом розпочалась очікувана “Велика гра”: за кожне виконане завдання команда отримувала невеличкий пазл, і лише правильно виконавши усі завдання, можна було скласти цілу картинку з назвою прощі “Джерело любові – Бог”.

А в той час, поки діти відпочивали та бавились гру, їхні вихователі та батьки молились хресну дорогу разом із о. Романом Прокопцем, головою Центру Опіки Сиріт.

Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку цієї прощі та завжди підтримує проекти Фундації св. Миколая.

Також Центр Опіки Сиріт висловлює сердечну вдячність усім, хто долучився до такого гарного свята для дітей: капелану Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ бр. Юрію Балуху та курсантам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які також взяли участь у заході, усім волонтерам, НРЦ “Мрія”, Червоноградському інтернату, Винниківській санаторній школі-інтернату, Дитячому будинку “Добре серце” с. Новий Милятин, “Духовний Світ Дитини” (проект “ЦОС” для дітей з прийомних сімей), загальноосвітній школі-інтернату №2, дитячим будинкам сімейного типу (вул. Мечникова, вул. Тракт Глинянський та с. Домажир), хору “Ангелики”.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ {gallery=FOUNDATION/2015/11-9/}