У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) до Квітної Неділі розпочався доброчинний продаж букетів із вербної лози на підтримку благодійних проектів «Фундації св. Миколая» для душпастирства військових, сиріт, студентів та в’язнів. Придбати букет можна в інформаційному центрі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11; тел.: +38 (067) 671 42 16). Кожен хто придбає лозу із патріотичною символікою допоможе втілити добрі справи для добра Церкви та України.

Готуємося до Великодня добрими ділами!

unnamedДовідка. «Фундація св. Миколая» покликана реалізовувати проекти, що пов’язані із капеланським служінням серед військових, дітей-сиріт, студентів та в’язнів. Зокрема, фундація підтримала паломництва військових та курсантів до святих місць, дні духовної віднови для учасників АТО, проведення таборів для сиріт та студентів,  «Різдвяну школу» для сиріт, турнір з міні-футболу «Кубок Надії», а також допомогла потребуючим (неповносправні діти, постраждалі в результаті ДТП і малозабезпечені родини).

На даний час стартував проект «Великодній кошик» для багатодітних та малозабезпечених сімей; підтримка студентського театру «САД»; проводиться щоденна духовна опіка бійців АТО на Яворівському полігоні (також організовуються виїзди військових із полігону на екскурсії до м. Львова та святих місць); для українських бійців, що перебувають у зоні АТО закуповуються вервечки, медалики хрестики, друкуються буклети та іконки із молитвами.

Пригадуємо, що даний інформацій портал «Капеланство.info» є медіа проектом «Фундації св. Миколая», який висвітлює пасторальне та соціальне служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ, яке підтримує фундація.

Джерело: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ