За підтримки Фундації Святого Миколая Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ у час зимових канікул, з 2 по 18 січня, організовує «Різдвяну школу 2016» для дітей, які в час Різдва залишаються в інтернатах. Відтак, капелани та волонтери вже розпочали активну підготовку до цієї акції, яка спрямована на те, щоб подарувати дітям справжній святковий настрій та наповнити серця світлом Різдва Христового. 

У межах цього проекту на вихованців інтернатів чекає чимало цікавих заходів та занять. Разом із волонтерами вони готуватимуться до Святвечора, вивчатимуть традиції нашого народу. «Різдвяна школа» – це також і спільна молитва, майстер-класи на святкову тематику, екскурсії, колядки та вертепи.

Учасниками цьогорічної акції є:

  • Вихованці школи-інтернату м. Червоноград
  • Діти Навчально-реабілітаційного центру «Мрія»
  • Вихованці Лівчицької спецшколи-інтернату
  • Діти із дитячих будинків сімейного типу Львова
  • Діти, батько яких загинув в зоні АТО

Організація «Різдвяної школи 2016» передбачає:

  • Потреби на майстер-класи
  • Проживання та харчування дітей
  • Доїзд дітей до м. Львова
  • Відвідини театрів та кінотеатрів

Як підтримати даний проект Фундації Святого Миколая?

Підтримати проект Фундації Святого Миколая  можна, склавши грошову пожертву в скриньку Фундації у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) та двох студентських храмах: блаженного священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а) і святого рівноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а) Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Також можна скласти пожертву безпосередньо на рахунок Центру Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ, зазначивши «Для Різдвяної школи». Банківські реквізити:

Місія “Центр Опіки Сиріт”
Приватбанк № р/р 26003060441526
МФО 325321
ЄДРПОУ 37527309

Будемо щиро вдячні за будь-яку допомогу! Ваш внесок – це велика частка любові, подарованої дітям, які цього особливо потребують.

Довідка. Фундація – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Джерело: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ