Колажі30з 5 по 7 лютого 2016 року відбувся зимовий табір у Карпатах для учасників англомовного клубу, який діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ та підтримується Фундацією святого Миколая.

Впродовж трьох днів учасники англомовного табору мали різноманітні заняття та ігри, які відбувались виключно англійською мовою. Це дозволило створити середовище для вдосконалення рівня англійської за короткий проміжок часу.

Англомовний вікенд проходив у реколекційному центрі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, в смт. Стрілки, участь в якому взяли 15-ть студентів Львова.

Фундацією було забезпечино проживання капелана, який кожного дня разом з молоддю молився, провадив духовні бесіди, а також підручні канцелярські засоби, необхідні для проведення лекційних та практичних занять.

Пригадуємо, що у січні 2015 року, з ініціативи Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ та за підтримки Фундації св. Миколая  розпочав свою діяльність клуб англійської мови, який можуть вільно відвідувати студентська молодь львівських вишів та волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.

Впродовж минулого навчального року участь в англомовному клубі взяли більше 50-ти студентів та волонтерів Львова.

Навчання у клубі вивчення англійської мови відбуватимуться кожної середи о 19:30 год за адресою: Площа Міцкевича, 5 (біля супермаркету “Антошка”).

Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку  розвитку відкритого клубу вивчення англійської мови серед молоді Львова та завжди підтримує проекти Фундації св. Миколая.

Нехай Господь щедро обдаровує Вас та Ваші родини своїми дарами, здоров’ям, радістю та миром!

Довідка. Фундація Святого Миколая – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Як підтримати даний проект Фундації Святого Миколая?

Підтримати проект Фундації Святого Миколая можна, склавши грошову пожертву в скриньку Фундації у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) та двох студентських храмах: Блаженного священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а) і Святого рівноапостольного князя Володимира Великого (м. Львів, вул. Природна, 8а) Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Капеланство.info