Цієї неділі, 20 вересня 2015 року, о 17.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться вечір класичної музики «Музика Миру», під час якого збиратимуть кошти на підтримку бійців АТО. Цього дня прихожани та всі гості святині матимуть нагоду послухати твори Й.С. Баха, С. Барбара, Б. Бріттена у виконанні Студентського симфонічного оркестру Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.

Запрошуємо всіх охочих провести цей вечір разом з нами. Вхід вільний!

 

Капеланство.info