4 вересня 2015 року о 19.30 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться благодійний вечір духовної музики, зібрані кошти під час якого будуть спрямовані на допомогу військовим, пораненим у зоні АТО.

Цього вечора усі гості матимуть змогу послухати відому композицію «Stabat Mater» («Мати Скорботна»), яку називають католицьким гімном і музику для якого написав італійський композитор Дж. Б. Перголезі. Для вас виступатимуть:

Солісти – Ірина Ключковська (сопрано) та Дарія Чернявська-Поліщук (мецо-сопрано)

Квартет LevArt:  Руслан Козопас (скрипка), Анастасія Герасина (альт), Наталя Канюка (скрипка), Богдана Сенюра (віолончель)

Диригент і клавесин – Юрій Бервецький

Ведуча – Роксоляна Гавалюк

Керівник проекту – Тарас Різняк

Запрошуємо прихожан та гостей храму! Вхід вільний.

Довідка. «Stabat Mater» – католицька хорова композиція  про скорботу Божої Матері біля підніжжя хреста. Цей вірш приписують авторству францисканського ченця Якопоне да Тоді, який жив у ХІІІ ст. Твір був покладений на музику у ХІVст. Є кілька класичних зразків цієї композиції, та найпопулярнішим є саме «Stabat Mater» Дж.Б.Перголезі, відомого італійського композитора.

 Капеланство. info