Цього четверга, 1 жовтня 2015 року, о 14.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) з нагоди Дня працівника освіти відбудеться молебень до Пресвятої Богородиці. Цей захід буде організовано спільно з департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради.
Зарошуємо усіх працівників освіти та всіх охочих людей долучатись до спільної молитви.