У неділю, 14 вересня 2014 р. Б., у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященніший владика Кир Павло (Хомницьким) – єпископ Стемфордської єпархії Української Греко-Католицької Церкви (США).
Разом із архиєреєм молились: владика-номінант Богдан (Данило), який донедавна був ректором Духовної Семінарії святого Василія у місті Стемфорд, а тепер іменований єпископом Пармської єпархії УГКЦ (США), о. Степан Сус – настоятель храму та прихожани Гарнізонної святині.
Департамент інформації Центру військового капеланства
{gallery=CVK/2014/Hram/14-09-14/}