Сьогодні, 19 квітня, о. Всеволод Семененко, військовий капелан, благословив в зону АТО авто з гуманітарною допомогою для жителів Луганщини, яку було зібрано зусиллями парафіян Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11)  та храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (Сихів).

Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї доброї справи, за небайдужість!

Капеланство.info