12 липня військові капелани Львівської архиєпархії та прихожани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відсвяткували храмовий празник.

З нагоди свята Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященніший владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ. Разом із архиєреєм молились: о. Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму та Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ, о.Богдан Прах ректор Католицького Університету, о. Ярослав Чухній, парох храму Преображення Господнього, о. Адам Муда капелан американських військовослужбовців.

Серед чисельної громади вірних на урочистому Богослужінні були присутні офіцери та солдати Львівського гарнізону, представники влади міста та області.

На завершення Архиєрейської Божественної Літургії, о. Степан Сус висловив слова вдячності Преосвященнішому владиці Богдану, присутнім священослужителям, військовослужбовцям, прихожанам та гостям храму за участь в престольному празнику. 

По завершенні спільної молитви, усі присутні в храмі помолились за мир та спокій в Україні “Боже, великий єдиний”, а також владика Богдан уділив молільникам Архиєрейське благословення та окропив свяченою водою.