7 жовтня, у неділю, до Гарнізонного храму Свв. Апп. Петра і Павла завітали ліцеїсти Одеського ліцею Військово-Морських Сил України.

Капелани Гарнізонної святині молились разом із одеськими ліцеїстами. 1 вересня наступного року виповниться 10 років із дня відкриття Військово-морського ліцею в Одесі.

Додамо, що духівники також опікуються львівськими курсантами ліцею з посиленою фізичною підготовкою імені Героїв Крут.