Високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський у четвер, 6 лютого, своїм декретами призначив нових очільників у капеланських структурах Львівської архиєпархії УГКЦ.

Всесвітлішого о. Андрія Хомишина, військового капелана та настоятеля храму Архистратига Михаїла на території Національної академії сухопутних військ іменовано Синкелом у справах капеланства військових, ув’язнених, студентів та дітей-сиріт у Львівській архиєпархії.

Новим настоятелем Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, а також головою Місії “Центр Військового Капеланства” ЛА УГКЦ призначено всесвітлішого о. Тараса Михальчука, який раніше був військовим капеланом у Львівському державному ліцеї ім. Героїв Крут, а також найближчим помічником Преосвященнішого владики Степана (Суса).

До цього дані уряди, ще в ієрейському сані, сповняв Преосвященний владика Степан, Єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, який був першим Синкелом у справах капеланства ЛА і який також був першим настоятелем Гарнізонного храму після його відкриття у 2011 році.

Від імені усієї капеланської спільноти бажаємо отцям Андрію та Тарасу плідного і благословенного служіння для Бога та України!