Дорогі брати і сестри! Читаючи Святе Письмо, дивимось на життя людей, які жили дуже по-різному. Візьмемо для прикладу царя Давида, який тяжко згрішив, зрадивши свого друга полковника, якщо говорити сучасною мовою. Дивлячись на інших людей, які жили чи то в бідності, чи то в багатстві, можемо сказати, що всі вони зустріли Бога, і ця зустріч змінила їхнє життя. Згадаймо Закхея, який був дуже багатим чоловіком, адже був митарем. Закхей був дуже нелюбимий у своєму народі, але після того, як він зустрів Бога, його життя змінилося. Майже всі свої маєтки цей чоловік роздав бідним. Чому так сталося? Людина, яка у своєму житті зустрічає Господа, розуміє, що саме Бог є повнотою щастя. Людина не хоче більше нічого, окрім, як залишатися з Ним.

Ми, як християни, маємо надзвичайно великий привілей: у часі нашого Хрещення, Миропомазання Господь по-особливому торкається нас і бере на свої долоні. Багато мудрих людей кажуть, що християнину не може бути погано ніколи, тому що Господь є тим, Який подолав смерть, – Господь Воскрес. Сьогодні ми зустрілися на молитві, щоби виявити любов до своїх рідних. Насправді, ми розуміємо, що молимося з великою вірою і надією на те, що вони є там, у небі, тому що для християнина смерті уже немає. Адже саме у Хрещенні ми уже померли, щоби народитися для життя з Богом.

Сьогодні маємо особливий момент, щоб користати зі Святих Таїн Сповіді і Причастя, де кожного разу по-особливому маємо можливість зустрічатися з Ісусом Христом, якого приймаємо до свого життя. Сьогодні по-особливому розуміємо, що цю повноту щастя мають наші рідні, які є в небі. Віримо, що особливо це відчувають ті, які не побоялися і переступили поріг війни, і, як наслідок, віддали своє життя заради нас.