У неділю, 26 січня, Преосвященніший владика Степан (Сус), єпископ-помічник Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ, вперше після своєї Єпископської хіротонії, відслужив Архиєрейську Божественну Літургію у рідному для себе Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. На Божественну Літургію зібралася численна громада вірних, мер міста Львова – Андрій Садовий, представники обласної та міської влади, начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук разом з офіцерами, працівниками та курсантами Львівського гарнізону.

Звертаючись до громади вірних владика Степан закликав, кожного бути активним християнином, який не лише приходить формально до храму раз на тиждень, але й також кожного дня у своїх домівках знаходити час для молитви і читання святого Євангелія. Також Преосвященніший владика подякував усім, хто усі ці роки перебував поруч з капеланами та сприяв відкриттю Гарнізонного храму, усім, хто спільно служив для спасіння наших ближніх.

На завершення Божественної Літургії отці-капелани, на знак вдячності за ревне і жертовне служіння, подарували владиці Степану нагороду Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ – Золотий хрест, а також старовинне Розп’яття Ісуса Христа. У свою чергу, Преосвященніший Степан пообіцяв, що буде молитися за всіх вірних Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.