У понеділок, 27 січня, Преосвященніший владика Степан (Сус) зустрівся з мером міста Львова Андрієм Садовим у Львівській міській раді. Пан Андрій зазначив, що не пропустив у неділю можливості, спільно з дружиною та дітьми, взяти участь першій Архиєрейській Божественній Літургії владики Степана у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Преосвященнійший Степан разом із військовим капеланом о. Тарасом Михальчуком висловили вдячність міському голові за постійну підтримку та сприяння у реставрації Гарнізонного храму, зокрема вже цього року мерія Львова планує допомогти громаді вірних реставрувати головний фасад храму.

Опісля, міський голова подарував новопоставленому владиці Степану зменшену бронзову статую Лева, встановленого у Львові до 100-ї річниці ЗУНР та побажав, щоб цей лев завжди нагадував владиці його рідне місто.

На завершення Преосвященніший владика Степан розповів очільнику міста про свої обов’язки на посаді єпископа-помічника Курії Верховного Архиєпископа. Владика відзначив, що тепер основним вектором його праці буде налагодження церковного життя українців у тих країнах, де ще немає греко-католицьких структур проте уже є громади. Так для наших людей закордоном Церква стає не лише місцем молитви але й місцем спілкування, обміну думок, допомоги та берегинею української культурної ідентичності.

Джерело фото:
https://city-adm.lviv.ua/news/society/religion/275433-my-b-khotily-shchob-lviv-zalyshavsia-u-vashomu-sertsi-nazavzhdy-mer-lvova-vladytsi-stepanu-susu