У суботу, 18 жовтня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (Костел Єзуїтів) Високопреосвященніший владика Ігор – Архиєпископ та Митрополит Львівський здійснив ієреське рукоположення диякона Михайла Станчишина, ТІ.

 

У цей день до військової святині прибули члени монашого ордену Товариства Ісуса з цілого світу. У спільній Архиєрейській Божестенній Літургії також взяв участь о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму. Після молитви Владика Ігор побажав нововисвяченому ієрею Михайлу Божого благословення та підтримки на цій священичій дорозі.

 

Довідка:

 

Товариство Ісуса або Єзуїтський орден (лат. Societas Iesu, скорочено S.J. або S.I.) — християнський чернечий орден Римо-Католицької Церкви. Члени ордену відомі як єзуїти. Їх інколи називають «Солдатами Ісуса Христа» або «піхотинцями Папи» через те, що засновник Товариства Ігнатій Лойола був лицарем, до того як став священиком. Девізом єзуїтів є фраза «Ad maiorem Dei Gloriam» (лат. Усе на славу Божу). Товариство Ісуса — найчисельніший чернечий орден у складі католицької церкви. Сьогодні кількість єзуїтів становить 20 170 чоловік, серед яких 14 147 — священики. Їхні місії діють у 112 державах на всіх континентах світу. Головними напрямками діяльності єзуїтів є євангелізація, освіта і наукові дослідження. Першим і досі єдиним єзуїтом-папою є нині чинний понтифік Франциск.

 

Департамент інформації Центру військового капеланства

{gallery=CVK/2014/Hram/18-10-14/}