15 листопада 2018 року о 20.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ преосвященіший владика Володимир – єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ разом із капеланами молився похоронне богослужіння – парастас за упокій душі усобшого генерал-майора Сергія Дмитровського.

Сергій Дмитровський – генерал-майор служби цивільного захисту, керівник ГУ ДСНС України у Львівській області.

Народився 16 липня 1961 року у Львові. У 1981 році отримав вищу освіту у Львівському пожежно-технічному училищі МВС СРСР. У 2006 році Указом Президента України Сергію Дмитровському було присвоєно звання генерал-майора служби цивільного захисту.

З 2004 по 2013 року очолював Головне управління МНС України у Львівській області. А з 2013 року був начальником Головного територіального управління ДСНС у Львівській області.

Відійшов у вічність після довготривалої боротьби з онкологічним захворюванням.

На парастасі були присутні капелани Гарнізонного храму, колеги Сергія Дмитровського, а також міські чиновники, представники ЛМР та ЛОДА, громадськість Львова.

Прощання відбудеться у п’ятницю, 16 листопада, у будівлі ГУ ДСНС Львівщини на пл. Данила Галицького, 6 з 10:00 до 13:00.

Вічная пам’ять!