У суботу, 25 жовтня 2014 р. Б., Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла відвідали східні католицькі ієрархи Європи. Саме цими днями європейські архиєреї зібрались на чергову щорічну зустріч, яка цього разу присвячена 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля та проходить у реколекційному центрі Львівської архиєпархії, що в Брюховичах біля Львова.

Екскурсію в одному з найдавніших храмів Львова для владик провів о. Степан Сус – настоятель Гарнізонної святині. Військовий капелан розповів єпископам історичні події храму від дня заснування аж до сьогодення, а також на память подарував ієрархам книжки про історію головної військової святині Львова.

Департамент інформації Центру військового капеланства

{gallery=CVK/2014/Hram/25-10-14/}