У понеділок, 2 березня, Свята Церква входить в особливий етап духовної благодаті, який називається часом Великого  Посту. Це час особливої призадуми над власним життям, діями та вчинками. Це аналіз стану нашої душі. Це час примирення, прощення, молитви та покаяння. Час, даний нам для того, щоби, очистивши наші душі, удостоїтися зустріти Воскреслого Христа. У часі Великого Посту Церква приділяє особливу увагу померлим та молиться за них Сорокоусти, тобто чин Парастасу за покійними із наших родин та за всіх, кому немає згадати за них.
У нашому храмі дані богослужіння будуть служитися щоденно з понеділка по п’ятницю о 10:00 год., починаючи з першого дня Великого Посту і аж до Страсного тижня. Написати імена покійних батьків, родичів, друзів та всіх, кого Ви хотіли б згадати у молитві, можна на спеціальних картках, які будуть в нашому храмі.
Ще одним важливим моментом Великого посту є милостиня. Доброю та давньою традицією нашого храму є те, що ми роздаємо хліб, який прихожани приносять на Парастас. Таким чином творяться дві добрі справи молитва за тих, хто перейшов у вічність, та милосердя – їжа для потребуючих.