9 квітня отець Нестор Кизик разом з братом Олегом Малиновським повертаються з східних терен України, відвідуючи захисників 103 бригади ТРО.

«7 квітня, у свято Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, перебуваючи спочатку на півночі Київщини, ми спільно молилися з одним із підрозділів. Ми передали їм допомогу, яку парафіяни приносили до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Воїни були вдячні за молитву і підтримку», – наголосив отець Нестор Кизик.

Після цього капелани Центру військового капеланства вирушили на Харківщину, де протягом суботи і неділі мали змогу відвідувати наших захисників 103 бригади ТРО.

«Ми спільно молилися Божественну Літургію, після якої освячували вербові галузки. Воїни мали змогу приступити до Святої Сповіді і Причастя. Ми привезли з собою вербу зі Львова, оскільки тут, на Сході, вона вже перецвіла, і не всі мали можливість її дістати. Ми освятили цю вербу і роздали її нашим бійцям. Усім підрозділам, в яких побували, ми роздали речі і продукти тривалого зберігання, які передали парафіяни нашого храму. Ми привезли також і паски», – зазначив отець Нестор Кизик.

Капелани Центру військового капеланства дякують усім парафіянам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, які усіма силами і способами дбають про наших воїнів, дають можливість відвідувати їх не з порожніми руками.