Сьогодні, 8 січня 2016 року, прихожани та гості Гарнізонного храму свв. апп.Петра і Павла мали можливість насолодитися чудовими колядками у виконанні учасників Духового оркестру Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.
Прославляючи народження Христа, учасники Духового оркестру на чолі з ректором Семінарії Ігорем Бойком, вітали з Різдвом душпастирів, прихожан та гостей святині. Охочих послухати спів семінаристів зібралося чимало.

На завершення виступу, настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус, подякував колективу за милозвучну українську коляду, а також побажав учасникам оркестру надалі своїм прекрасним співом нести людям радісну вістку про прихід Божого Сина у світ.
Капеланство.info