У неділю, 9 листопада 2014 р. Б., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулося поставлення у пресвітери військового капелана диякона Всеволода Семененка.

Архиєрейську Святу Літургію із Чином пресвітерського рукоположення очолив владика Венедикт – Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. У спільній молитві взяв участь о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та душпастирі святині. Владика Венедикт побажав новопоставленому ієрею нести Боже слово до вірних, дбати та завжди перебувати серед повірених йому захисників Вітчизни. На завершення молитви отець Всеволод уділив молільникам своє ієрейське благословення.

Департамент інформації Центру військового капеланства

{gallery=CVK/2014/Hram/9-11-14/}