Сьогодні, 30 листопада 2014 року, у Гарнізонній святині свв. апп. Петра і Павла відбулась Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив Преосвященніший владика Богдан (Данило) – єпископ Пармської єпархії УГКЦ. Спільно з архиєреєм молились: о. Степан Сус – настоятель храму, о. Андрій Онуферко – доктор біблійного богослов’я (Оттава, Канада), о. Василь Коваль – судовий вікарій Сокальсько-Жовківської єпархії та о. Тарас Михальчук – капелан військового ліцею ім. Герої Крут.

У своєй проповіді владика Богдан сказав до присутніх: «Якщо кожен з нас бажає жити повністю християнським життям, ми повинні чинити так як чинив милосердний самар’янин. Христос каже, оскільки ми справді називаємо себе християнами, ми маємо чинити діла християнські. А в особливий спосіб бачити потребу цього, хто є найменший серед нас. Ми зібралися в храмі не лишень тому, щоб поділитися Тілом Христовим, але, щоб благодать Божа зійшла на нас і змінила кожного з нас. І щоб коли ви вийдемо з дверей цього храму, ми справді були образом Христа для інших. Щоб ми виходячи з цього храму могли бути, як той добрий самар’янин, побачити тих, які є в потребі».

«І я знаю, я є справді свідомий, що ваша громада, тут, особливо тепер, в цей час коли Україна переживає тривогу, вона бачить потребу тих, які лежать уже поранені, які потребують помочі або які далеко від нас, дозволяють, щоб ми в мирі і спокої можемо сьогодні прийти сюди, щоб за них помолитися. Але як знаємо, дай Боже цей час вкоротиться, і недовзі не буде потреби, щоб допомагати тим, які сьогодні боронять нас. Але це не означає, що ми не повинні мати відкриті очі на тих, які потребують любові Христової. Ми зможемо будувати і зростати як Церква, лише в той час, коли ми будемо цією Церквою, яка мандрує вулицями Львова, селищами цієї околиці, і зустрічає з Христовою любовю кожного, хто цього потребує. Наше християнство, впершу чергу має проявляється в тому, що ми зможемо бути чутливими на потреби інших. Через цю любов до ближніх, через цю любов до тих, які потребують її більше ніж ми, Христос є в силі давати нам благодать, – підкреслив архиєрей.

На завершення о. Степан Сус подякував Преосвященнішому владиці Богдану за візит до Гарнізонної святині Львова та побажав єпископу надалі бути добрим пастирем повіреного йому стада, всіх Божих благ та многих і благих літ в архиєрейському служінні.

Джерело: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла {gallery=garrison/2014/30-11-14/}