У неділю, 1 листопада 2015 року, відбулось урочисте прийняття п’яти хлопців до Вівтарної дружини Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Чин благословення звершив капелан Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ та душпастир храму – о. Михайло Білецький.

Вівтарники отримали пам’ятки про вступ, а також подарунки: молитовники «Прийдіте поклонімося» та сувеніри Гарнізонного храму.

 

Капеланство.info {gallery=garrison/2015/11-2-1/}