22 серпня 2014 р.Б., в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулась чергова зустріч реставраційної наради. До складу фахової комісії входять українські та польські науковці.
Робоча зустріч дослідників розпочалась із місцевого огляду склепінь двох бічних нав. Після оглядин, керівник реставраційної групи ознайомив членів комісії з станом проведених робіт. Члени реставраційної ради підтвердили, що поставленні роботи виконуються згідно з графіком. Зокрема, науковці висловили своє переконання, що кінцевий результат програми обстеження і дворічний процес вивчення причин руйнування стінописів, стануть підставою реалізації спільного польсько-українського проекту консервації і реставрації розписів святині. Важливим є також те, що дослідники, визнали необхідним пришвидшення консерваційних робіт через створення польсько-української команди фахівців, які як найшвидше розпочнуть консерваційні роботи, а також зарекомендували провести спільний семінар присвячений даній тематиці.
На завершення члени реставраційної ради подякували настоятелю військової святині за допомогу та сприяння в організації консерваційних робіт
Департамент інформації Центру військового капеланства