Завершився черговий етап реставраційних робіт на фасаді Гарнізонного храму св. апп. Петра і Павла. Він охопив укріплення тильної сторони фасаду та обелісків, які були в аварійному стані. Як зазначає настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус, ці роботи, можливо, були менш помітними для перехожих, однак дуже важливими.
Реставрувати цю частину фасаду святині вдалось за пожертви прихожан та гостей храму. Зокрема, на реставрацію було спрямовано 4 700 євро, а ще 12 400 гривень – на оренду риштування. Зі сторони держави чи місцевої влади не було виділено жодних коштів на цей етап реставрації.
Висловлюємо щиру подяку усім прихожанам та гостям храму за фінансову підтримку, пожертви на відновлення святині.
Капеланство.info {gallery=garrison/2015/10-12/}