У суботу, 12 липня, в день Святих апостолів Петра і Павла – покровителів Гарнізонного храму, відбулася Архиєрейська Свята Літургія.

Очолив святкову молитву Владика Богдан (Манишин) – Єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ, у співслужінні о. Степана Суса – настоятеля святині, душпастирів храму та священнослужителів святинь центру м. Львова. В урочистій Літургії взяли участь: офіцери та курсанти Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, парохіяни святині та мешканці м. Львова.

Під час проповіді владика Богдан зазначив, що у теперішній час, коли є більше запитань ніж відповідей і не знаємо як поступити – Бог допомагає нам у нашій вірі. А святі апостоли Петро і Павло є тими заступниками, які вчать нас прямувати разом із Христом складними стежками нашого життя.

Після спільної молитви владика Богдан привітав душпастирів та парохіян святині з храмовим празником. Зокрема, Архиєрей радо привітав військовослужбовців та курсантів Академії, де в минулому був для захисників Вітчизни капеланом. 

Настоятель святині о. Степан Сус подякував владиці Богдану за візит до Гарнізонної святині та побажав добрих звершень в Архиєрейському служінні Христовій Церкві.
На завершення Єпископ окропив свяченою водою усіх присутніх разом із пам’ятними образками із зображенням ікони Святих апостолів Петра і Павла, яка знаходиться у Гарнізонному храмі.

Департамент інформації Центру військового капеланства.