Сьогодні, 28 вересня, до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ (вул. Театральна, 11) завітали учні Ставропігійського професійного Ліцею м. Львова.
Екскурсію для молоді провів о. Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму та Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ. Під час екскурсії ліцеїсти ознайомились із історією та діяльністю храму. Зокрема, о. Степан розповів про душпастирське служіння капеланів серед військових.
У каплиці Пресвятої Богородиці, що знаходиться у лівій наві, священослужитель храму о. Михайло Білецький разом із молоддю спільно помомолилися молебень до Матері Божої. Після молитви о. Михайло розповів присутнім про Двері Божого Милосердя, які завжди відчинені для вірян у цій ж каплиці.
Капеланство.info {gallery=garrison/2016/09-28/}