У неділю, 5 грудня, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася урочиста академія з нагоди 10-ти ліття відновлення військової святині, у якій взяли участь Преосвященніший владика Володимир (Груца), Преосвященніший владика Степан (Сус), генерал-лейтенант Павло Ткачук, представники державної і місцевої влади, а також волонтери, парафіяни та жертводавці, які долучилися до відновлення  храму. Урочистичу академію словами привітання відкрив настоятель храму  отець Тарас Михальчук.

Опісля відбулася презентація книги під назвою «Історія одного десятиліття», автором якої став історик храму Олег Друздєв. Книга описує процес відновлення життя Гарнізонної святині і служіння отців-капеланів впродовж 2011-21 рр.

Також відбулася презентація ювілейної монети Національного банку України із зображенням Гарнізонної святині.
Представив її військовий капелан о. Всеволод Семененко: “Храм є частиною історії України. Кожен громадянин тепер може бачити фасад і вівтар нашого храму зображеними на цих монетах”.

У своєму привітальному слові Преосвященніший владика Степан сказав, що приємно  підсумовувати події 10-ти років. Владика зазначив: “У той період, поки храм зберігав книги, повз нього проходили мільйони людей, які могли ставити собі питання: Чому цей храм є закритий? Але зусиллями військових вдалося не тільки відновити життя святині, але й також вивезти з неї 2,5 мільйонів книг, забезпечити їм належне зберігання, щоб їх читали і досліджували. Щира подяка усім військовослужбовцям, що не побоялися допомогти, вдячний Богові за кожного, хто думає і вболіває за храм. Книги не були найбільшим викликом: Революція Гідності та війна на сході України принесли нові труднощі. У стінах храму формувалося щось нове. Він став місцем, яке переживає всі моменти, що є в житті людей. Вдячний Богові, що ми є учасниками цієї історії. Реставрувавши храм, потрібно продовжувати реставрувати людські душі, щоб наш храм ніколи не став музеєм”.

Важливу роль у відкритті храму відіграв Начальник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, який зазначив, що 10-ть років Гарнізонний храм є духовним центром для військовослужбовців Львівського гарнізону і цілої України, а також привітав священнослужителів і парафіян храму зі святом волонтера, яке в світі відзначають саме 5-го грудня. Опісля генерал вручив військові подяки і нагороди священнослужителям, парафіянам і волонтерам, які активно допомогають Збройним силам України.

Настоятель храму отець Тарас Михальчук теж вручив нагороду Золотий хрест Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ людям, які по особливому спричинилися до відновлення діяльності храму.

До привітань і вручень подяк також приєдналися представники державної та місцевої влади. Зокрема голова Львівської обласної ради пані Ірина Гримак, заступник голови облдержадміністрації пан Іван Собко, та перший заступник міського голови Львова пан Андрій Москаленко.

На завершення урочистої академії відбувся виступ квінтету “P&P Quintet”.