29 січня випадає 102-га річниця Бою під Крутами у якому київські курсанти та бійці вільного козацтва під командуванням Аверкія Гончаренка зупинили наступ більшовицької армії на Київ.

З цієї нагоди отці-капелани Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ взяли участь у низці заходів із вшанування пам’яті полеглих захисників України. Так у
Львівському ліцеї імені Героїв Крут військовий капелан о. Володимир Адамчук спільно з офіцерами та ліцеїстами навчального закладу помолилися і поклали лампади до меморіалу захисників Крут.

Також о. Володимир разом із ліцеїстами на полі для почесних поховань №76 Личаківського кладовища звершили панахиду за новітніми героями України, випускниками Ліцею, які віддали своє життя у російсько-українській війні на сході нашої держави.

Опісля, отці-капелани о. Андрій Сіданич та о. Володимир Адамчук спільно з духовенством Римо-Католицької та Православної Церкви, а також із представниками обласної, міської влади та громадськості звершили покладання квітів і панахиду за загиблими у бою під Крутами на полі для почесних поховань №67 та №9 Личаківського кладовища.