У Львові завершилося паломництво за мир в Україні протяжність якого склала 150 км.
Друзі з Польщі молитвою про заступництво звернулися до святої Ріти, яка допомагає у складних життєвих обставинах. Прочани провезли 150-кілометровим маршрутом освячені квіти із м. Чарна (Польща) до Львова, як заклик припинення війни на Сході України.
24 жовтня, о 15:00 год, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбувся спільний молебен до Пресвятої Богородиці за мир в Україні, який очолили: о. Андрій Хомишина та о. Михайло Білецький – військові капелани. Після молитви прочани залишили у святині освячені квіти.
Зокрема, о 16:00 год. прочани молилися в Архикатедральній базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії, а о 17:00 год. у Костелі святого Антонія відбулося молитовне завершення паломництва.
Департамент інформації Центру військового капеланства