Сьогодні, 19 червня, відбулася урочиста церемонія випуску молодих лейтенантів. Випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З цієї нагоди у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки було проведено ритуал випуску. У випускних урочистостях взяли участь начальник академії генерал-лейтенант Ткачук Павло Петрович, головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, представники влади та військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ. Привітати випускників також прибув преосвященний владика Степан Сус, єпископ Курії Верховного архиєпископа УГКЦ. Владика Степан у своєму вітальному слові зазначив:
Мені надзвичайно приємно привітати Вас, дорогі лейтенанти, із завершенням навчання. Сьогодні ви переступаєте ще один важливий життєвий поріг, за яким вас чекають нові виклики. Бажаю вам успішно їх долати, а кожен день життя наповнювати хорошим змістом. Будьте щасливі! В моментах труднощів ніколи не опускайте рук, а піднімайте їх до молитви. Не бійтесь довіряти Богові ті питання, на які не так легко знайти відповіді. Будьте самі собою!Будуйте власну сім’ю обдумано, на міцному фундаменті. Пам’ятайте, що поруч мають бути ті люди, які не лишень будуть любити, але зрозуміють особливість вашої служби. Проживіть своє життя так, щоб ніколи не було соромно оглядатись назад. А крокуючи вперед, будьте переконані, що не так важливо скільки років пройшло, як те, скільки життя було у ваших роках. Нехай береже Вас Господь! Обіймаю кожного з Вас, залишаюсь завжди поруч!.
Після вітального слова та архиєрейського благословення Захисників України поблагословили освяченою водою – синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла о. Тарас Михальчук, о. Юрій Балух, о. Тарас Свищ та о. Михайло Білецький – капелани Національної академії сухопутних військ.
Від імені усієї капеланської спільноти та Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла зичимо Вам дорогі випускники мужності, витривалості та справжньої радості від служіння в лавах Збройних Сил України!

У добру путь, панове офіцери!