29 квітня 2018 р. став останнім днем для Мокрія Володимира Петровича, музейника, культурно-громадського діяча, педагога, заслуженого працівника культури України, лауреата обласної премії ім. Бориса Возницького, художника-реставратора вищої категорії. Митець присвятив реставрації понад 40 років свого життя.

Саме йому українці завдячують відновленню понад 8 000 цінних пам’яток, серед яких –унікальні твори, які є невід’ємними зразками нашого мистецтва. 

Від 2003 року Володимир Петрович очолював науково-дослідний реставраційний відділ Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, підготував понад 30 виставкових проектів із фондових зібрань, які презентували музей в Україні та поза її межами.

«Я навіть моря в житті своєму не бачив через це, але велике задоволення мав, коли був на риштуванні. І відчував оту душу: як працювали колись майстри. Люблю повертати старі речі до життя», – сказав якось пан Володимир.

Настоятель храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ о.Степан Сус згадує Володимира Петровича за його добрі слова та настанови у процесі реставрації фресок Гарнізонного храму.

Прощання із незабутнім митцем відбудеться у понеділок, 30 травня 2018 року з 17.00 до 20.00 у головній будівлі музею (пр. Свободи, 20). Парастас розпочнеться о 19.00.