В останню суботу листопада в Україні урочисто вшановують День пам’яті жертв голодоморів. В цей день військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ спільно із військовослужбовцями Львівського Гарнізону провели заходити та поминальні богослужіння за жертвами геноциду українського народу. Зокрема до молитви за загиблими долучилися о.Андрій Сіданич і солдати 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України, о. Тарас Свищ та солдати військових містечок Базове та Острог, о. Олег Кришталь і військовослужбовці 1-ї окремої бригади ім. князя Лева Держспецтрансслужби, а також курсанти
Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного із своїм капеланом о. Михайлом Білецьким.

Також у центрі міста для львів’ян та гостей міста відбулася екуменічна панахида в якій взяв участь Преосвященніший владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук, а також духовенство УГКЦ та ПЦУ. Світла пам’ять усім невинно вбитим жертвам голодоморів 1921-23 рр. 1932-33 рр. і 1946-47 рр.