З 8 по 12 серпня 2018 року вівтарна дружина Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла взяли участь у сімейному духовно-відпочинковому таборі в Яремче, який був організований капеланами та волонтерами місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ.

Своїми враженнями поділилася мама одного із вівтарників, Ірина Кокотайло: “Вівтарники Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла разом із своїми сім’ями таборували у реколекційно-відпочинковому домі ім. митр. Андрея Шептицького. Наш духовно-відпочинковий табір проходив під назвою “Тримай зв’язок з Богом. Кожен день у таборі розпочинався із Божественної Літургії та мав свою тему: Молитва, Святе Письмо, Прощення і день Літургії. Після смачного сніданку ми мали активний відпочинок: підкорення гори Маковиця, де молилися за мир та спокій у нашій державі і заспівали на всі гори і полонини “Ще не вмерла Україна”; похід на водоспад Пробій, похід на скелі Довбуша, відвідини звіринця у Яремче.

Кожного дня відбувались катехизації катехизацій та тематичні сценки, підготовані волонтерами ЦОС, після чого відбувалася обговорення з о. Тарасом Мисяковським. У процесі обговорення кожен мав змогу висловити своє бачення і поставити запитання.

Вільний час проводили, граючи футбол і волейбол, були спортивні естафети на швидкість і витривалість, водяні ігри, походи на річку, банси, велику гру, бліц-турнір.

Після вечері день закінчувався піснями біля вогнища, молитвами Тезе.