2 липня 2018 року о 13:00 відбудеться рукоположення у пресвітерський сан диякона Мар’яна Мисяковського, працівника Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ. Ієрейське рукоположення здійснить преосвященіший владика Володимир Груца – єпископ-помічник Львівський УГКЦ у Гарнізонному Храмі Свв. апп. Петра і Павла.

Ми поспілкувались із майбутнім священиком Мар’яном Мисяковським та дізнались, чому він обрав саме цю стежку, саме духовне покликання. А також як робота із молоддю, а саме із студентами вишів, допомагає йому самому дорослішати у Бозі. 
“Скоріш за все, ніхто з отців до кінця впевнено не скаже, чому обрав шлях служіння, але всіх об’єднує одне: поклик Божий, на який вони дали відповідь “так”. Подібно було і у моєму випадку. Цей поклик лунав через рідних та близьких мені людей, насамперед бабцю, яка ще з-підпілля приймала до своєї оселі отців, монахів та сестер-монахинь; отця з громадження ЧСВВ, який мене хрестив і який водночас показав життя Церкви зсередини; сестер чину СНДМ, що радо приймали мене ще малого погостювати в монастирі літом; батьків і, звісно, моїх двох старших братів, що показали мені приклад достойного та гідного священства.
А остаточно я вирішив стати священослужителем під час однієї із піших прощ до Святоуспенської Учнівської лаври отців-студитів: дивився як служиться Архиєрейська Божественна Літургія та й захотів бути там. Так почалась моя особиста “проща” до священства.
Служіння у студентському капеланстві обрав напевно тому, що ще досить недавно сам був студентом-семінаристом. Молодь вона рухлива, ніколи не любить сидіти на місці, а окрім того має багато запитань на які не завжди самостійно може знайти відповіді. Студентські капелани надають їм можливість задати ці питання безпосередньо отцеві, ще й у звичному для них середовищі (гуртожитку). Молодь дуже креативна і має багато ідей, а ЦСК допомагає їм у реалізації їхніх “проектів”.
Щиро запрошуємо викладачів та студентську молодь на спільну молитву!
На фото Мар’ян Мисяковський під час проведення літнього табору для дітей