17 квітня, у Світлий понеділок, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Владика Володимир.

У своєму слові Владика Володимир закцентував увагу на особливій місії Гарнізонного храму у часі війни.

«Сьогодні ми зібралися на молитву у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Цей храм має особливе покликання у часі війни. Гарнізонний храм є місцем молитви і важливим центром соціального служіння. Велика вдячність благодійникам і волонтерам, які підтримують наших захисників. Наші захисники повірили у Воскресіння України. А наша молитва і підтримка допомагає їм не зневіритися, а наближати нашу спільну перемогу. Ми втратили багато близьких людей, тому маємо багато причин для смутку. Але не за це наші захисники борються, не за це вони віддають своє життя. Великдень в Україні є святом радості серед смутку», – зазначив єпископ.

Преосвященніший Владика Володимир підкреслив, що не зважаючи на страхи і сумніви, не зважаючи на повітряні тривоги, над нашою землею пролунав гімн прослави Воскреслого Христа.

«Ми вчергове переконуємося у тому, що місце смерті стає джерелом життя. Тримаймося Бога, Який і є тим джерелом життя, Який навіть гріб перетворює на життя», – наголосив Архиєрей.

Владика Володимир подякував капеланам Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ за спільну пасхальну молитву. Подякував також і за їхню жертовність, за підтримку наших захисників.

Преосвященніший Владика Володимир привітав представників австрійського телебачення ORF, зокрема журналіста пана Крістіана Вершюца, які спільно молилися у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

«Це журналіст австрійського телебачення, який інформує все австрійське суспільство про події в Україні. Я надіюся, що він може донести багато правди до австрійського народу», – додав на завершення Архиєрей.

Підготувала Юліана Лавриш