У четверг, 30 січня, Глава і Отець Українсько Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, зі згоди Синоду Єпископів, призначив Преосвященнішого владику Степана (Суса) головою Пасторально-міграційного відділу УГКЦ. У декреті щодо призначення йдеться, що головним завданням відділу є здійснення духовної опіки вірних Церкви у тих країнах, де ще немає ієрархічних структур УГКЦ.

Блаженніший Патріарх Святослав, звертаючись до новопризначеного владики Степана, зазначив: “Ми дякуємо Господу Богу, що маємо тепер такого єпископа, який буде тільки цим мирянам, священникам служити. Відповідно до даних Міністерства закордонних справ щороку один мільйон наших громадян виїжджає з України. І Церква-мати повинна йти за ними. Гасло нашого цьогорічного Патріаршого Собору: «Церква є завжди і всюди з тобою!» Владико, це є ваша місія, щоб наші вірні відчували присутність, турботу своєї Церкви де б вони не перебували».

Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав також висловив вдячність за багатолітню жертовну працю у Пасторально-міграційному відділі його колишньому голові – Преосвященнішому владиці Йосифу (Міляну). Патріарх Святослав зазначив, що праця владики Йосифа була позначена численними здобутками і спрямована на те, щоб мільйони українців, поза межами своєї Батьківщиини, могли відчути себе огорненими любов’ю Церкви-матері.

Від імені усіх отців-капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ щиро бажаємо Преосвященнішому владиці Степану сил, мудрості і наполегливості у праці для українців, котрі горнуться до своєї Церкви по всіх куточках світу.

Довідка:

Пасторально-міграційний відділ було створено у 2008 році для забезпечення душпастирської опіки вірних УГКЦ, які проживають у різних країнах світу, в яких ще немає структур УГКЦ.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

http://news.ugcc.ua/news/vladiku_stepana_susa_priznacheno_golovoyu_pastoralnom%D1%96grats%D1%96ynogo_v%D1%96dd%D1%96lu_88573.html