У вівторок, 3 листопада, в Україні відзначається День ракетних та артилерійських військ та День інженерних військ України. З цієї нагоди у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулося урочисте вшанування пам’яті загиблих випускників даних військових спеціальностей, які поклали своє життя у російсько-українській війні. Офіцери, курсанти та отці-капелани звершили спільну молитву, покладання квітів та лампад до стели з іменами наших Захисників. Опісля синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин безпосередньо звернувся з словами привітання до курсантів-артилеристів та інженерів Національної академії сухопутних військ. Отець Андрій у своєму привітанні побажав курсантам успішного навчання та Божого благословення у всіх добрих починаннях.

Також військовий капелан о. Юрій Балух привітав та поблагословив військовослужбовців 184-го Навчального центру і курсантів артилеристів та інженерів, які проходять практичні навчання на Яворівському полігоні. У своєму зверненні до майбутніх офіцерів отець Юрій побажав їм повсякчасно пам’ятати про силу молитви і побажав завжди крокувати вперед у мирі та правді.

Уся спільнота військових капеланів ЛА УГКЦ щиро вітає наших Захисників! Постійно пам’ятаємо про Вас у молитві та бажаємо завжди перебувати у світлі Божої любові та його милосердя.