Сьогодні, 1 лютого 2023 року, отець Юрій Цюпка разом з братом Олегом Малиновським повернулися з східних терен України, відвідуючи львівських захисників з 125 бригади ТРО.

«Я дуже радий, що зміг поїхати до хлопців, оскільки вони служать нам кожний день. Я радий, що, як капелан, зміг послужити нашим воїнам. Хлопці очікували на нас», – ділиться своїми враженнями отець Юрій Цюпка.

За словами військового капелана разом з хлопцями вони змогли поспілкуватися, помолитися, поколядувати. Багато-хто з них приступив до Таїнства Сповіді і Причастя.

«Я помітив, – продовжує отець Юрій, – що вони є дуже організовані хлопці, дуже відповідальні, дуже сміливі і сильні. Усе те, як вони це організували, було настільки мудро продумано для того, щоб згуртувати людей. Вони настільки добре все організували, що було безпечно і для них, і для тих, хто приїхав відвідати їх».

Священник разом з побратимами привіз допомогу для наших воїнів. Багато людей перед поїздкою принесли  до Гарнізонного храму св.ап. Петра і Павла окопні свічки.

«Хлопці кажуть про те, що це дуже проста річ, але саме вона відіграє для них дуже важливу роль для того, щоби зігрітися в окопі», – пояснює військовий капелан.

Зазначимо, що волонтери храму, а також капелани стараються часто їздити до наших хлопців або надсилають допомогу поштою.

«Немає такого дня, коли би ми не думали про те, як ми можемо допомогти нашим воїнам», – сказав на завершення отець Юрій Цюпка.