Нещодавно капелани Центру військового капеланства отець Андрій Кобилюх та отець Нестор Кизик повернулися з східних терен України, відвідуючи львівських захисників з 103 бригади ТРО.

«Це моя одинадцята поїздка у зону бойових дій. Наші військові чекають капеланів, завжди радіють, коли ми приїжджаємо, то приступають до Сповіді, беруть участь у святій Літургії. Намагаємось раз в місяць відвідати 103-тю бригаду. За рік війни цікаво те, що люди пізнають Бога і укріплюють свою віру. Наші воїни стоять до кінця, у них немає жодного плану відступу. Без сумніву, на східних теренах інколи нестерпні умови перебування – важкі і постійні бої, погодні умови, але наших військових тримає віра в Бога, їх зміцнює молитва», – наголосив отець Нестор Кизик.

Щоразу захисники з нетерпінням чекають капеланів, щоб приступити до Сповіді та Святого Причастя і просто поділитися переживаннями.

 «Як тільки повідомляю хлопців, що їдемо їх відвідувати, вони зразу ж повідомляють побратимів із різних підрозділів, тому нас завжди чекають із нетерпінням. Дякуємо парафіянам Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла, що допомагають підтримувати наших військових. Ми завжди повертаємось від захисників із проханням невпинної молитви за них, адже молитва підтримує їх та оберігає. Військові є ангелами-охоронцями для нашого народу. Своїм служінням, вони засвідчують велику любов до Бога, адже щоденно ризикують найціннішим – життям», – розповідає отець Нестор.

Військові капелани провели святкове богослужіння для бійців бригади на Стрітення Господнє. Після спільної молитви отці освятили стрітенські свічки для військових.

Також о. Нестор Кизик та о. Андрій Кобилюх побували на святкуванні цивільного шлюбу, привітали молодят та подарували символічний подарунок від Гарнізонного храму, у якому невдовзі і вінчатиметься молоде подружжя.