У неділю, 7 лютого 2016 року о 19:00 год, у Гарнізонному храмі свв.апп.Петра і Павла (вул.Театральна, 11) колядуватиме Львівський Муніципальний хор “Гомін”.

З ініціативи організаторів концерт буде благочинним – на потреби Захисників нашої Батьківщини –  воїнів АТО!

Учасники хору на чолі з художнім керівником і диригентом Русланом Ляшенком запевняють, що їхній спів не залишить жодного байдужим, позаяк вони планують виконати багато колядок, додавши їм цікавого та нового звучання.

Зазначимо, що муніципальний хор “Гомін” зумів отримати ряд конкурсних перемог та бути визнаним кращим аматорським хором в Україні.

Щиро запрошуємо відвідати вечір “Відгомін коляди” у неділю!

Капеланство.info